ريمپ خودرو پرشيا با ايسيو اس ست


صفر تا صد پرشيا معمولا بين 15 الي 18 ثانيه ( ميانگين 16 ثانيه ) ميباشد که بستگي به سال خودرو و نوع ايسيو آن و شيب و دست فرمان راننده متفاوت است. در مرکز ريمپ دکتر ريمپ ما افزايش شتاب اوليه و ثانويه چشمگيري را براي پرشيا رقم ميزنيم و کار را با گارانتي دکتر ريمپ خدمت شما تقديم ميکنيم ، 3 ثانيه تفاوت در صفر تا صد اين خودرو ثبت گرديد پس چيپ تيونينگ معادل 20 درصد افزايش بازده در پرشيا نتيجه دارد که با تقويت سيستم برقي و سوخت رساني ميتوان تا 25% تغيير را انتظار داشت.


نقد کارشناسي پژو پارس و دليل نياز به ريمپ ايسيو


پژو پارس ايران در نخستين سال‌هاي عرضه به دليل طراحي به‌ روز و جذاب، توانست نظر مثبت بسياري از مردم و کارشناسان را جلب کند. اما اکنون سال‌هاي زيادي از آن زمان مي‌گذرد و پژو پارس بدون تغيير در ظاهر، به بازار عرضه مي‌شود. در حالي که گرد کهنگي بر پيکر آن نشسته و شرکت خودروساز توجهي به اين موضوع ندارد. به هر حال در بازار بي رمق ايران، با حضور رقبايي چون پژو 405، پژو 206 صندوق دار، رانا و تندر 90، پژو پارس کار چندان سختي هم براي راضي کردن مشتري در بخش طراحي ظاهري ندارد ولي در مورد قواي محرکه اوضاع کمي متفاوت است.


پژو پارس ايران خودرو اکنون با موتورهاي 1.8 ساده و TU5 در نسخه‌هاي دستي و گيربکس اتوماتيک و با موتورهاي 1.8 زانتيايي (ELX) و 2.0 مدل XUM در مدل‌هاي دست دوم قابل خريداري است. البته پژو پارس دوگانه سوز هم براي مدتي توليد شد که به ندرت در بازار يافت مي‌شود. اما موتور 1.8 ليتري مي‌تواند قدرتي برابر با 100 اسب بخار و گشتاوري معادل 153 نيوتن متر توليد کند و در مدت زمان 15 ثانيه پس از حرکت از حالت س به سرعت 100 کيلومتر بر ساعت دست پيدا کند. بايد بگوييم که جعبه دنده در اين مدل عملکرد خوبي ندارد به علاوه اينکه مصرف سوخت ترکيبي آن 9.1 ليتر براي 100 کيلومتر اعلام شده که ب نظر عدد نادرستي مي‌آيد و تست‌هاي جاده‌اي، ارقام بالاتري را نشان مي‌دهند.


موتور TU5 به کار رفته در پژو پارس قدرت 108 اسب بخاري و گشتاور 142 نيوتن متري دارد و در مدل پارس LX شتاب 0 تا 100 کيلومتر 13.2 ثانيه‌اي را رقم مي‌زند. پژو پارس در مدل LX با جعبه دنده 5 سرعته دستي عرضه مي‌شود و به تازگي با جعبه دنده اتوماتيک هم قابل خريداري است. طبق اعلام ايران خودرو، شتاب 0 تا 100 کيلومتر در مدل اتوماتيک برابر با 15 ثانيه و حداکثر سرعت آن 180 کيلومتر بر ساعت است.


 


پژو پارس ELX از موتور 1.8 ليتري زانتيايي استفاده مي‌کند که قدرت و شتاب بسيار خوبي دارد ولي توليد آن پس از مدتي، به دليل تحريم و عدم دسترسي ايران خودرو به موتور آن، متوقف شد. پژو پارس ELX ايران خودرو در بازار دست دوم قابل خريداري است.


پژو پارس ديگر آن جذابيت گذشته را مخصوصا در نمونه‌هاي صفر کيلومتر براي مشتريان خودرو در داخل ايران ندارد و رقباي چيني و حتي هم وطن ايراني پژو پارس اجازه نفس کشيدن به اين خودرو را نمي دهند.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

خواص درخت دانش Curby Jessica Cindy Robert iywchvwa Barbie شرکت نونگار پردازش Mia Joe